Koszyk jest pusty

Wyszukiwarka


Wyszukiwanie Zaawansowane

Kategorie

Lista Firm

Alfabetycznie
A B C D E F G H
I J K L M N O
P Q R S T U V W X Y Z

Informacje
PROMOCJE KOSMETYKÓW
   - NUXE Promocja
   - La Roche-Posay Promocja
   - AVENE Promocja
   - KLORANE Promocja
   - SKINCEUTICALS Promocja
   - A DERMA Promocja
   - GALENIC Promocja
   - LIERAC Promocja
   - PHYTO Promocja
   - LIERAC Promocja II
   - RENE FURTERER Promocja
   - PHARMACERIS M Promocja
   - PHARMACERIS S Promocja
   - DietaLight PROMOCJA
   - A DERMA Promocja
   - Iwostin SOLECRIN PROMOCJA
Apteka kosmetyki
Data ważności VICHY NUXE LIERAC PHYTO NIVEA
Zezwolenie
KOSMETYKI MAKIJAŻ
   - Makijaż La Roche-Posay
   - Makijaż Vichy - Podkład
KOSMETYKI APTEKA
Apteka internetowa Słonik
NUTRIDRINKI
KOSMETYKI
   - OENOBIOL
   - INNEOV
   - DUCRAY
   - SANOFLORE
   - SkinCeuticals
   - RENE FURTERER
   - AVENE
   - VICHY
   - INSIDE
   - KLORANE
   - PAYOT
   - GALENIC
   - NUXE
   - PHARMACERIS
   - ZIAJA
   - A-DERMA
   - LIERAC
   - NATURELLE d'ARGAN
   - ALGOTHERM
   - LIERAC PRESCRIPTION
   - INNEOV DIET PARTNER
   - NATURELLE D'ARGAN
   - ELANCYL
   - Daylong
   - GREEN PHARMACY
ARTYKUŁY
   - Podstawowa temperatura ciała
   - Witaminy
   - Kwasy Omega-3 tran rybi
   - Łysienie i wypadanie włosów
   - Zęby - higiena i profilaktyka
   - Kupuj w legalnych aptekach internetowych
Dzień Darmowej Dostawy
1% podatku
Dieta Light Apteka
APTEKA PRODUKTY
   - Bańki chińskie
   - EYE Q
   - DietaLight Apteka
Bodymax
Moller's
Polityka plików cookies
Nutricia Bebilon
Palmer's


WSPÓLNE LOGO APTEK INTERNETOWYCH PL EU
KUPUJ W LEGALNYCH APTEKACH INTERNETOWYCH


WYSYŁKA już od 5,90zł - kliknij i sprawdź!

WYSYŁKA do EUROPY od 16.30zł - sprawdź!

WPŁATY NA POCZCIE = 0.00zł BEZ PROWIZJI!

Jak zabezpieczamy Państwa produkty?
 


SPRAWDŹ NAS
Zaufało nam już ponad
100 000 Klientów

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ! 
Jesteśmy w serwisach:

Sprawdź nasze komentarze na ALLEGRO
Sprawdź nasze komentarze na CENEO
Sprawdź nasze komentarze na NOKAUT.pl
Sprawdź nasze opinie na OPINEO!
 
Słuchamy naszych Klientów
Apteka internetowa
Słonik
wyróżniona przez Opineo.pl
certyfikatem!

Daylong
DAYLONG KOSMETYKI
Wysokiej jakości kosmetyki chroniące przed słońcem i po opalaniu od szwajcarskiego producenta specjalizującego się w dermatologii
Linia Daylong obejmuje wysokiej jakości kosmetyki chroniące przed słońcem oraz służące pielęgnacji skóry po opalaniu dla wszystkich rodzajów skóry niezależnie od intensywności nasłonecznienia.
Wszystkie produkty są wytwarzane w Egerkingen, przez szwajcarską firmę Spirig - specjalistę w dermatologii. W produkcji firma koncentruje się na najwyższej jakości, najwyższych standardach produkcji oraz badaniach innowacyjnych.

Linia Daylong zdobyła zaufanie europejskich użytkowników, lekarzy i farmaceutów, ponieważ fotostabilne filtry UV oferują bardzo skuteczną ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Ponadto, wszystkie produkty linii są wyjątkowo wodoodporne (zarówno wobec wody słodkiej jak i morskiej oraz potu ludzkiego) i oferują długotrwałą ochronę przed słońcem. Ponadto, są one bardzo łagodne dla skóry. Są łatwe w aplikacji, szybko się wchłaniają nie pozostawiając uczucia lepkości. Produkty Daylong zawierają ponadto aloes i witaminę E, dzięki czemu nawilżają i odżywiają skórę przez długi czas. Brak perfum i tradycyjnych emulgatorów PEG sprawia, że kosmetyki Daylong są niezwykle przyjazne dla skóry i nadają się dla osób o wrażliwej skórze.

O tym jak promieniowanie UVA i UVB wpływa na skórę.
Światło słoneczne obejmuje znaczną część widma elektromagnetycznego, i składa się z promieni ultrafioletowych (promienie UV), światła widzialnego i promieniowania podczerwonego. Promienie UVB są odpowiedzialne za opalanie skóry, ale są również główną przyczyną oparzeń słonecznych. Promienie UVA wnikają w głąb skóry i uszkadzają włókna elastyczne tkanki. Powoduje to, że skóra traci elastyczność, czego objawem może być rozwijanie się zmarszczeń. Promienie UVA przyspieszają powstawanie plam wątrobowych i odpowiedzialne za to, co nazywamy "alergia na słońce". UVA i UVB odgrywają ważną rolę w rozwoju raka skóry. Twoja skóra "pamięta" każde doświadczenie na całe życie - w tym nie "zapomina" o oparzeniach słonecznych! Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej (SPF) stanowi wytyczne dla ochrony przed promieniami UVB. Przykładowo oznacza to, że osoby, na skórze których pojawia się opalenizna po 15 do 25 minut na słońcu bez ochrony przeciwsłonecznej mogą chronić się przed słońcem przez okres od czterech do sześciu godzin za pomocą produkt z SPF 25, jeśli jest zastosowana odpowiednia ilość preparatu (2 mg/cm2) oraz przestrzegane są podstawowe zasady podczas ekspozycji na słońce.
Aby ułatwić kupującemu decyzję zakupu, została stworzona etykieta informująca o optymalnej ochronie przed promieniami
UVA UVA. Etykieta UVA informuje w jasny i opisowy sposób, że y kosmetyk ochronny przed słońcem ma rozsądną proporcję ochrony przed UVA do UVB przynajmniej 1:3.

Skóra dzieci jest szczególnie wrażliwa i dlatego wymaga specjalnego zabezpieczenia.
Skóra dzieci nie jest przystosowana do ekspozycji na słońce. Oznacza to, że ryzyko uszkodzenia skóry przed promieniowaniem UV jest szczególnie wysokie u dzieci. W celu specjalnej ochrony skóry dzieci Spirig opracował specjalny krem o szerokim spektrum ochrony UVA i UVB. Daylong Kids SPF 30 odżywia również skórę dzieci dzięki obecności gliceryny, D-pantenolu i witaminy E.
Różne typy skóry. Nie każdy typ skóry jest równie wrażliwy na promienie słoneczne. Można z grubsza oszacować wrażliwość na słońce przez określenie online typu skóry na www.daylong.com. Twój próg oparzenia słonecznego to czas, w którym bez ochrony przeciwsłonecznej na Twojej skórze nie pojawi się opalenizna podczas wystawienia skóry na słońce. Ryzyko oparzeń słonecznych zależy od położenia geograficznego, pory dnia i roku, dotychczasowych ekspozycji na słońce i długości czasu spędzonego na słońcu.

Jak chronić skórę.
Twoja skóra musi być zabezpieczona indywidualnie na podstawie rodzaju skóry i intensywności słońca. Niezależnie od tych indywidualnych środków, istnieją również pewne ogólne wskazówki i zalecenia, takie jak te z Komisji Europejskiej, które pomogą Ci cieszyć się słońcem i zapobiega uszkodzeniom skóry (np. oparzenia słoneczne):
■ daj skórze wystarczająco dużo czasu, aby przyzwyczaiła się do słońca. W ciągu pierwszych kilku dni ekspozycji na promieniowanie słoneczne spędzaj tylko krótki czas na słońcu.
■ Stosuj produkty z filtrem przeciwsłonecznym z wyczuciem. Stosowanie małych ilości zmniejsza ochronę. Poniższa tabela zawiera przegląd przybliżonej wymaganej ilości środka chroniącego przed słońcem dla dzieci i dorosłych. Sprawdź jakie ilości uzyskujesz za pomocą dozownika w używanym przez Ciebie kosmetyku ochronnym.
Wiek Ilość środka ochronnego przybliżona objętość
Rok 10 ml 2 łyżeczki
4 lata 15 ml 3 łyżeczki
12 lat 25 ml 5 łyżeczek
Dorośli 35 ml 7 łyżeczek
Ponownie aplikuj środek ochronny przed słońcem po spęcSl^ST długiego czasu w wodzie. Wiele aplikacji nie przedłuża maksymalnego czasu, który można spędzić na słońcu.
■ Rekomendujemy stosowanie Daylong około 20 minut przed przejściem na słońce lub stosowaniem innych kosmetyków. Pozwala to na dobre wchłonięcie w skórę. Powtarzaj regularnie smarowanie skóry Daylong dla utrzymania właściwej ochrony przed słońcem.
■ Chroń oczy - należy zawsze mieć dobre okulary przeciwsłoneczne!
■ Unikaj słońca około południa (pomiędzy 11 a 15), ponieważ jest to czas, gdy jest ono najbardziej intensywne.
■ Niektóre leki i składniki preparatów kosmetycznych mogą uczynić skórę bardziej wrażliwą na słońce. W przypadku stosowania różnych środków jednocześnie, zalecamy poszukanie profesjonalnego doradztwa.

Dzieci i słońce. W porównaniu do skóry dorosłych, skóra dzieci jest znacznie bardziej wrażliwa na działanie słońca i, w rezultacie, musi być szczególnie dobrze zabezpieczona. Zastosuj krem przeciwsłoneczny nawet spędzając czas w cieniu. Systematyczne stosowanie ochrony przeciwsłonecznej tak jak zapobieganie oparzeniom słonecznym mają szczególne znaczenie i są obowiązkiem rodziców.
■ Uważaj, aby nie wystawiać niemowląt i małych dzieci na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
■ Generalnie, zaleca się, że u dzieci poniżej pierwszego roku życia i u osób o skórze bardzo wrażliwej powinno się stosować produkty ochrony przeciwsłonecznej z filtrami o działaniu fizycznym
■ Daylong Kids SPF 30 jest odpowiedni dla dzieci w wieku około 12 miesięcy i starszych.
■ Warto pamiętać o zasadzie SHIP (z and. „statek"). Tyczy się ona ochrony małych dzieci przed słońcem. SHIP = shirt, hat, high sun pro- tection factor, pants. Czyli SHIP= koszulka, kapelusz, kosmetyk z wysoką wartością ochronną SPF, spodenki.
Ważne informacje
■ Nie stosować Daylong bezpośrednio w okolicach oczu, ponieważ może to spowodować ich zapalenie.
■ Stosowanie produktów ochrony przeciwsłonecznej (zwłaszcza o wysokim poziomie ochrony UVA) może prowadzić do przebarwień tkanin i innych materiałów, takich jak kostiumy kąpielowe.
■ Podczas korzystania Daylong w połączeniu ze środkiem na owady, należy stosować krem ochrony przeciwsłonecznej jako pierwszy. Odczekać 20 minut przed użyciem środka na owady. Należy pamiętać, że może to zmniejszyć efekt ochronny kosmetyków Daylong.

Produkty DAYLONG do pielęgnacji skóry po opalaniu
Powtarzające się ekspozycje na słońce powodują niewielkie uszkodzenia skóry o różnych mechanizmach, w szczególności dotyczy to ludzkiego materiału genetycznego (DNA) w jądrze komórek skóry. Naturalne mechanizmy naprawcze mogą na bieżąco naprawiać DNA skóry. Jednak przy dłuższych, powtarzających się epizodach nasłonecznienia system ten może ulec przeciążeniu. Jednocześnie, wraz z wiekiem system naprawiający DNA uszkodzone w wyniku opalania staje się coraz mniej aktywny. Widomym tego znakiem są przedwcześnie pojawiające się zmarszczki, suchość skóry i utrata jej elastyczności.
DAYLONG after sun Repair - Liposomalna emulsja do regeneracji skóry nasłonecznionej.

DAYLONG after sun Repair zawiera enzym naprawczy DNA zwany endonukleazą. Ten zawarty w liposomach enzym przenika przez skórę i pomaga organizmowi w naprawie uszkodzonych komórek skóry. Podobne enzymy występują naturalnie w skórze i odgrywają istotną rolę w regeneracji skóry natychmiast po opalaniu. Regularne stosowanie Daylong after sun Repair sprzyja regeneracji zniszczonych słońcem komórek skóry, wspiera własne mechanizmy skóry naprawy oraz, w rezultacie, zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Liposomalna emulsja zawiera glicerynę, D-pantenol i witaminę E. Te cenne składniki pomagają utrzymać skórę nawilżoną i odżywioną przez długi czas.

Ważne informacje.
Chociaż Daylong after Sun Repair ma właściwości regenerujące skórę, nie zastąpi właściwej ochrony przeciwsłonecznej. Wskazane jest nawet przy jego użyciu unikanie długotrwałego przebywania na słońcu. Stosowanie tylko wysokiej jakości kosmetyków chroniących przed słońcem takich, jak Daylong zapewnia ochronę przed przedwczesnym starzeniem się skóry i oparzeniami słonecznymi.

Logowanie
Login: Hasło:
Nie pamiętasz loginu lub hasła?
Rejestracja

Proszę, pomóż Emilce. Przekaż 1% podatku.

Kontakt
TELEFONY:
+48 81 828 80 92
(TP SA)
+48 602 611 303
+48 602 362 240
(T-Mobile)

FAX:
+48 81 828 80 92

E-MAIL:


Apteka Słonik
Karczmiska Drugie 300
24-310 Karczmiska

Lubię to!


Newsletter
Zapisz się na newsletter    

Zapytaj farmaceutę
Zapytaj farmaceutę

Promocje

L'Biotica maska dotleniająca + CO2 stymulacja syntezy kolagenu 23ml
14.74 zł


L'Biotica maska witaminowa C+E odmładza i witalizuje 23ml
14.74 zł


L'biotica EVOLET OIL na blizny rozstępy 30 ml
21.78 zł


BIOVAX BAMBUS OLEJ AVOCADO Szampon do włosów intensywnie regenerujący włosy suche zniszczone 400ml
22.98 zł


DUCRAY NEOPTIDE MEN Płyn przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn - przewlekłe wypadanie włosów 100ml
131.51 zł

Zobacz kosmetyki VICHY
Zobacz kosmetyki VICHY Homme
 Zobacz kosmetyki La Roche-Posay  Zobacz kosmetyki kolorowe La Roche-Posay
 Zobacz kosmetyki GALENIC  Zobacz kosmetyki AVENE
 Zobacz kosmetyki Galenic ELANCYL  Zobacz kosmetyki KLORANE
 Zobacz kosmetyki IWOSTIN
Emolium - pokaż kosmetyki Emolium
NUXE - Pokaż kosmetyki NUXE
Forte Pharma - pokaż produkty Forte Pharma
 Oenobiol - pokaż produkty Oenobiol
Bioderma - pokaż produkty Bioderma
Zobacz produkty INNEOV
Mustela - pokaż produkty Mustela 
Durex - pokaż produkty Durex
 Zobacz kosmetyki SCHOLL
 Zobacz kosmetyki PHARMACERIS
Zobacz kosmetyki A-DERMA
Zobacz OCEANIC kosmetyki
Zobacz kosmetyki SVR
Zobacz produkty BLAU FARMA (ATOPRA)
Zobacz kosmetyki DERMEDIC
Zobacz produkty PHARMENA

FARMONA - pokaż kosmetyki FARMONA
Zobacz EVELINE COSMETICS
BIELENDA Kosmetyki

 

   Realizacja veranet.pl
www.aptekaslonik.pl