Koszyk jest pusty

Wyszukiwarka


Wyszukiwanie Zaawansowane

Kategorie

Lista Firm

Alfabetycznie
A B C D E F G H
I J K L M N O
P Q R S T U V W X Y Z

Informacje
PROMOCJE KOSMETYKÓW
   - NUXE Promocja
   - La Roche-Posay Promocja
   - AVENE Promocja
   - KLORANE Promocja
   - SKINCEUTICALS Promocja
   - A DERMA Promocja
   - GALENIC Promocja
   - LIERAC Promocja
   - PHYTO Promocja
   - LIERAC Promocja II
   - RENE FURTERER Promocja
   - PHARMACERIS M Promocja
   - PHARMACERIS S Promocja
   - DietaLight PROMOCJA
   - A DERMA Promocja
   - Iwostin SOLECRIN PROMOCJA
Apteka kosmetyki
Data ważności VICHY NUXE LIERAC PHYTO NIVEA
Zezwolenie
KOSMETYKI MAKIJAŻ
   - Makijaż La Roche-Posay
   - Makijaż Vichy - Podkład
KOSMETYKI APTEKA
Apteka internetowa Słonik
NUTRIDRINKI
KOSMETYKI
   - OENOBIOL
   - INNEOV
   - DUCRAY
   - SANOFLORE
   - SkinCeuticals
   - RENE FURTERER
   - AVENE
   - VICHY
   - INSIDE
   - KLORANE
   - PAYOT
   - GALENIC
   - NUXE
   - PHARMACERIS
   - ZIAJA
   - A-DERMA
   - LIERAC
   - NATURELLE d'ARGAN
   - ALGOTHERM
   - LIERAC PRESCRIPTION
   - INNEOV DIET PARTNER
   - NATURELLE D'ARGAN
   - ELANCYL
   - Daylong
   - GREEN PHARMACY
ARTYKUŁY
   - Podstawowa temperatura ciała
   - Witaminy
   - Kwasy Omega-3 tran rybi
   - Łysienie i wypadanie włosów
   - Zęby - higiena i profilaktyka
   - Kupuj w legalnych aptekach internetowych
Dzień Darmowej Dostawy
1% podatku
Dieta Light Apteka
APTEKA PRODUKTY
   - Bańki chińskie
   - EYE Q
   - DietaLight Apteka
Bodymax
Moller's
Polityka plików cookies
Nutricia Bebilon
Palmer's


WSPÓLNE LOGO APTEK INTERNETOWYCH PL EU
KUPUJ W LEGALNYCH APTEKACH INTERNETOWYCH


WYSYŁKA już od 5,90zł - kliknij i sprawdź!

WYSYŁKA do EUROPY od 16.30zł - sprawdź!

WPŁATY NA POCZCIE = 0.00zł BEZ PROWIZJI!

Jak zabezpieczamy Państwa produkty?
 


SPRAWDŹ NAS
Zaufało nam już ponad
100 000 Klientów

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ! 
Jesteśmy w serwisach:

Sprawdź nasze komentarze na ALLEGRO
Sprawdź nasze komentarze na CENEO
Sprawdź nasze komentarze na NOKAUT.pl
Sprawdź nasze opinie na OPINEO!
 
Słuchamy naszych Klientów
Apteka internetowa
Słonik
wyróżniona przez Opineo.pl
certyfikatem!

Piloxidil rozwtór 2% na wypadanie włosów łysienie typu męskiego 60ml

Postać
Dawka
Producent
Płyn 60 ml Dr Włodzimierz Zgoda Chemical Re
Cena brutto: 35.24 zł
ilość szt.
 

Piloxidil preparat 2% na wypadanie włosów łysienie typu męskiego 60ml

Piloxidil przywraca pierwotny rozmiar cebulek włosów oraz wydłuża czas życia włosa. Dzięki regeneracji cebulek włosów zatrzymane zostaje wypadanie włosów, a następnie zaczyna się ich odrost.

Jaka jest skuteczność leku?
Skuteczność Piloxidilu jest tym większa, im mniej jest zaawansowany proces wypadania włosów. Zahamowanie wypadania włosów obserwuje się w drugim miesiącu jego stosowania, natomiast pierwszy efekt w postaci cienkich włosków widoczny jest najczęściej po 4 do 6 miesiącach leczenia.
Kiedy i jak stosuje się Piloxidil?
Piloxidil przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn z wypadaniem włosów typu męskiego, tzn. spowodowane przez męski hormon DHT. Piloxidil stosuje się zewnętrznie dwa razy na dobę. Dzięki buteleczce z dozownikiem używanie go nie sprawia trudności. Lek jest przyjazny w użyciu, nie natłuszcza włosów i nie zostawia zapachu. Nie stosuje się leku przy nadwrażliwości na składniki preparatu a także u kobiet w czasie ciąży i karmienia piersią.
Czy stosowanie Piloxidilu jest bezpieczne?
PILOXIDIL, czyli 2% roztwór minoxidilu do stosowania zewnętrznego można uznać za lek bezpieczny. Z uwagi jednak na to, iż jest on lekiem, należy zwrócić uwagę na konieczność zachowania pewnych środków ostrożności. (przed użyciem należy przeczytać ulotkę informacyjną). * Piloxidil jest lekiem przetestowanym klinicznie i zarejestrowanym przez Ministerstwo Zdrowia. * Jego skuteczność jest taka sama jak innych preparatów zawierających minoksydil. * Można go kupić w aptekach bez recepty. I co najważniejsze, jest tani.

PILOXIDIL (Minoxidilum) SKŁAD
1ml płynu zawiera: Substancja czynna: Minoksydyl 20 mg Substancje pomocnicze: Etanol 0,7 ml Glikol propylenowy 0,15 ml Woda destylowana do 1,0 ml
OPIS DZIAŁANIA
Preparat PILOXIDIL zawiera biologicznie czynny związek chemiczny, minoksydyl, działający stymulująco na mieszki włosowe (m.in. odwraca proces ich miniaturyzacji w łysieniu typu męskiego). Stosowany miejscowo; do krwi przenika w minimalnej ilości. Zahamowanie wypadania włosów obserwuje się w drugim miesiącu stosowania preparatu, natomiast pierwszy efekt w postaci cienkich włosków widoczny jest najczęściej po 4 do 6 miesiącach leczenia.
WSKAZANIA Łysienia typu męskiego (alopecia androgenetica) u mężczyzn oraz u kobiet. Preparat jest najbardziej skuteczny we wczesnych fazach procesu łysienia. Zaprzestanie kuracji powoduje cofanie się efektu leczniczego w ciągu kilku miesięcy.
PRZECIWWSKAZANIA Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu. Ciąża i okres karmienia piersią, schorzenia skóry głowy, np. nasilone zmiany w łojotokowym zapaleniu skóry lub łuszczycy z objawami związanymi z przerwaniem ciągłości naskórka w miejscu podawania leku.
ZALECANE ŚRODKI OSTROŻNOŚCI I OSTRZEŻENIA
1. Preparat PILOXIDIL przeznaczony jest wyłącznie do użytku zewnętrznego! Przy przypadkowym spożyciu preparatu należy natychmiast udać się do lekarza.
2. Uwaga, produkt łatwopalny. Nie stosować przy otwartym ogniu!
3. Preparat można stosować tylko na zdrową skórę głowy.
4. W przypadku kontaktu preparatu z uszkodzonym naskórkiem, oczami lub błoną śluzową, miejsca te dokładnie spłukać wodą.
5. Z uwagi na brak dostatecznych badań nad stosowaniem leku u dzieci i u osób starszych, preparat przeznaczony jest dla osób w wieku od 18 do 65 lat.
6. Substancja czynna preparatu, minoksydyl, przenika do krwi w bardzo małej ilości, niemniej czasami może zaistnieć niebezpieczeństwo przeniknięcia większej jego dawki, np. poprzez uszkodzony naskórek lub niewłaściwe użycie leku, i wystąpienia niekorzystnych działań układowych.
W przypadku wystąpienia i powtarzania lub utrzymywania się jednego z takich objawów jak: obrzęki twarzy lub kostek u nóg i rąk, kołatanie serca lub szybka czynność serca w spoczynku, szybki przyrost masy ciała, osłabienie i zawroty głowy lub omdlenia, zaburzenia ostrości widzenia, bóle w klatce piersiowej, barku lub ramieniu, należy przerwać stosowanie leku i poradzić się lekarza. Osoby cierpiące na choroby serca takie jak: dusznica bolesna, miażdżyca naczyń wieńcowych, czy niedotlenienie mięśnia sercowego mogłyby być w takim przypadku narażone na zwiększone ryzyko pogorszenia się stanu swojego zdrowia. Wskazane jest, by osoby takie przed stosowaniem preparatu PILOXIDIL zasięgnęły porady leczącego je lekarza.
7. Nie należy stosować preparatu PILOXIDIL łącznie z innymi środkami na skórę głowy, jak np. kortykosteroidy, retinoidy czy nafta, gdyż mogą one zwiększać transport minoksydylu przez skórę do krwi i spotęgować możliwość wystąpienia działań niepożądanych.
8. Przy rozpoczęciu kuracji może wystąpić i utrzymywać się przez kilka dni lekkie zaczerwienienie lub pieczenie, które powinno samoistnie minąć. Utrzymywanie lub nasilanie się podrażnienia skóry wymaga odstawienia leku i zasięgnięcia porady lekarza.
9. Jeżeli w trakcie kuracji nastąpi zranienie skóry lub silny rumień po nadmiernym opalaniu się na słońcu, należy przerwać na kilka dni stosowanie leku aż do wygojenia się skóry głowy. Stosowanie leku podczas ciąży i karmienia piersią Preparatu PILOXIDIL nie należy stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Wpływ leku na zdolność kierowania pojazdami mechanicznymi, obsługę maszyn i stan psychofizyczny. Preparat PILOXIDIL nie wpływa na zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługiwania urządzeń mechanicznych w ruchu ani nie upośledza sprawności psychofizycznej. INTERAKCJE Interakcje miejscowo stosowanego roztworu minoksydylu z innymi lekami nie są znane. Przy równoczesnym stosowaniu leków obniżających ciśnienie krwi (np. guanetydyny) istnieje hipotetyczna możliwość wzmożonego ich działania i nadmiernego spadku ciśnienia krwi.

DAWKOWANIE I SPOSÓB UŻYCIA
Płyn do stosowania na skórę głowy. 2 razy dziennie (co 12 godzin) po 1,0 ml płynu. Za pomocą zakraplacza z podziałką (na rurce zakraplacza oznaczone są wielkości 0,5 i 1,0 ml) lub przy pomocy pompki (1,0 ml uzyskuje się po 5-krotnym naciśnięciu przycisku pompki) nanosi się kroplami lek na suchą skórę głowy w miejscach wypadania włosów i lekko rozciera opuszkami palców. Nie należy miejsc tych trzeć ani suszyć. Konieczne jest dokładne umycie rąk po zastosowaniu preparatu. Nie należy przekraczać sumarycznej dawki 2,0 ml leku na dobę a także nie stosować na inne części ciała. Nie powinno się myć włosów i głowy do 4 godzin po zastosowaniu leku. Nie należy zwiększać dawek ani częstotliwości stosowania leku przy opuszczeniu dawkowania, tylko kontynuować normalnie leczenie. Przedawkowanie Nie są znane przypadki przedawkowania minoksydylu stosowanego miejscowo. W razie przypadkowego spożycia preparatu mogą wystąpić następujące objawy: przyspieszona akcja i kołatanie serca, spadek ciśnienia krwi i wynikające stąd zawroty głowy i omdlenia, obrzęki głównie twarzy, rąk i nóg, ostre zaburzenia trawienne, nieostre widzenie, bóle w klatce piersiowej. Koniecznie należy natychmiast udać się do lekarza.

DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE
Najczęściej występujące działania niepożądane po stosowaniu miejscowo roztworu minoksydylu to zwykle łagodne i często samoistnie ustępujące zmiany skórne w okolicy aplikacji, takie jak zaczerwienienie, swędzenie, suchość i łuszczenie się skóry. Rzadko obserwuje się inne miejscowe działania niepożądane jak: nadmierne owłosienie w miejscach niestosowania leku a w pojedynczych wypadkach takie jak odbarwianie włosów, wypadanie włosów, zapalenie mieszków włosowych. Z ogólnych działań niepożądanych niezbyt często mogą pojawiać się reakcje alergiczne (kontaktowe zapalenie skóry, pokrzywka, rumień, nieżyt nosa, obrzęk twarzy). Bardzo rzadko lub w pojedynczych przypadkach notuje się takie ogólne działania niepożądane jak bóle i zawroty głowy, omdlenia, uczucie pustki w głowie, zapalenie nerwów, ból wielomięśniowy (polimialgia), bóle w klatce piersiowej, obrzęki, wahania ciśnienia krwi, kołatanie serca, zmiany w częstości akcji serca, zaburzenia widzenia, zmiany w odczuwaniu smaku, nietolerancja papierosów. Dla tych działań niepożądanych nie ustalono jednak związku przyczynowego między ich występowaniem a stosowaniem miejscowo minoksydylu. Niektóre z nich mogą wystąpić w wyniku niewłaściwego stosowania leku.

BIELENDA NEURO GLIKOL + VIT C Eksfoliujące neuromimetyczne serum odmładzające na noc 30ml
21.97 zł

Biotebal Rzęsy XXL 3ml seum pobudzające wzrost
47.54 zł

ZIAJA YEGO SENSITIVE Woda po goleniu na zacięcia i podrażnienia dla mężczyzny 200ml
7.04 zł


OPINIE KLIENTÓW
Nie dodano jeszcze opini
 
 


Logowanie
Login: Hasło:
Nie pamiętasz loginu lub hasła?
Rejestracja

Proszę, pomóż Emilce. Przekaż 1% podatku.

Kontakt
TELEFONY:
+48 81 828 80 92
(TP SA)
+48 602 611 303
+48 602 362 240
(T-Mobile)

FAX:
+48 81 828 80 92

E-MAIL:


Apteka Słonik
Karczmiska Drugie 300
24-310 Karczmiska

Lubię to!


Newsletter
Zapisz się na newsletter    

Zapytaj farmaceutę
Zapytaj farmaceutę

Promocje

L'Biotica maska dotleniająca + CO2 stymulacja syntezy kolagenu 23ml
14.74 zł


L'Biotica maska witaminowa C+E odmładza i witalizuje 23ml
14.74 zł


L'biotica EVOLET OIL na blizny rozstępy 30 ml
21.78 zł


BIOVAX BAMBUS OLEJ AVOCADO Szampon do włosów intensywnie regenerujący włosy suche zniszczone 400ml
22.98 zł


DUCRAY NEOPTIDE MEN Płyn przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn - przewlekłe wypadanie włosów 100ml
131.51 zł

Zobacz kosmetyki VICHY
Zobacz kosmetyki VICHY Homme
 Zobacz kosmetyki La Roche-Posay  Zobacz kosmetyki kolorowe La Roche-Posay
 Zobacz kosmetyki GALENIC  Zobacz kosmetyki AVENE
 Zobacz kosmetyki Galenic ELANCYL  Zobacz kosmetyki KLORANE
 Zobacz kosmetyki IWOSTIN
Emolium - pokaż kosmetyki Emolium
NUXE - Pokaż kosmetyki NUXE
Forte Pharma - pokaż produkty Forte Pharma
 Oenobiol - pokaż produkty Oenobiol
Bioderma - pokaż produkty Bioderma
Zobacz produkty INNEOV
Mustela - pokaż produkty Mustela 
Durex - pokaż produkty Durex
 Zobacz kosmetyki SCHOLL
 Zobacz kosmetyki PHARMACERIS
Zobacz kosmetyki A-DERMA
Zobacz OCEANIC kosmetyki
Zobacz kosmetyki SVR
Zobacz produkty BLAU FARMA (ATOPRA)
Zobacz kosmetyki DERMEDIC
Zobacz produkty PHARMENA

FARMONA - pokaż kosmetyki FARMONA
Zobacz EVELINE COSMETICS
BIELENDA Kosmetyki

 

   Realizacja veranet.pl
www.aptekaslonik.pl